Poniedziałek, 22 lipca 2024

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

Rafako pokonało Płomień

20.06.2011 00:42 | 3 komentarze | WiZ

W meczu klasy okręgowej Rafako Racibórz pokonał Płomień Połomia 2:1.  Po 45 minutach Płomień wygrywał w na stadionie Rafako 1:0 i  miał zachowany byt w klasie okręgowej.

Dla Płomienia było to ostatnie 45 minut meczu w klasie okręgowej, ponieważ zmęczenie gości skutkowało błędami w obronie po których padły dwie bramki dla Rafako. Skutecznością wykazał się grający trener Wojciech Grabiniok. Po męskiej rozmowie w szatni grający trener pokazał jak się strzela bramki w 58 i 79 minucie meczu.

Rafako Racibórz - Płomień Połomia 2:1(0:1)
Bramki: Damian Getler (9.), Wojciech Grabiniok (58.), (79.).

Rafako Racibórz: Koczwara,  Puzio, Wojciechowski, Skopiński, Sombrowski, Ulański, Pytlik,  Wojda, Pawlisz, Pikuła, Grabiniok. Rez: Kałuża, Zajda, Urbisz
Trener: Wojciech Grabiniok

Płomień Połomia: Antończyk, Cichy, Pawela, Kordek, Wroński, Herok, Hudziec, Getler, Kusztal, Kuczka, Wita. Rez: Podgórski, Moczała, Sitek, Filipowski
Trener: Rafał Kubów