Poniedziałek, 26 sierpnia 2024

imieniny: Marii, Natalii, Sandry

GKS Jastrzębie grał do końca

2 godziny temu | 0 komentarzy | dud

W meczu 6. kolejki Betclic 2 Ligi GKS pokonał przy Harcerskiej Świt Szczecin 1:0. Złotego gola dla drużyny zdobył w czwartej minucie doliczonego czasu gry Jan Ziewiec, pokonując bramkarza precyzyjnym uderzeniem z dystansu.

GKS Jastrzębie - Świt Szczecin 1:0 (0:0)

• 1:0 - Jan Ziewiec 90+4’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Szymon Maszkowski, Szymon Kiebzak (79. Farid Ali), Karol Fietz, Oskar Paprzycki, Kacper Masiak (46. Oliwer Jakuć), Paweł Baranowski, Jan Ziewiec, Jan Flak, Krystian Mucha (62. Jakub Iskra), Szymon Matysek (46. Kacper Zych).

Świt Szczecin: Adrian Sandach - Rafał Remisz, Jędrzej Góral, Jonatan Straus, Maciej Koziara (69. Oskar Kalenik), Łukasz Święty (57. Grzegorz Aftyka), Bartłomiej Kasprzak, Dawid Kisły (57. Kacper Nowak), Aron Stasiak (46. Szymon Kapelusz), Szymon Nowicki (63. Damian Ciechanowski), Dawid Kort.

W 75. minucie Szymon Kiebzak nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Sandach obronił).