Czwartek, 30 maja 2024

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

28.01.2024 20:11 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły I ligi zakończyły już rozgrywki XXI edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tytuł mistrzowski obronił Piękny Trawnik, drugą pozycję zajęła ekipa Marek&Dariusz Metallbau GmbH, a na trzecim miejscu uplasował się PRD Kühn. Zapraszamy do lektury

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga – miejsca od 1 do 8 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X weekendu (27/28.01.2024)

Mecz finałowy

  • Piękny Trawnik – Marek&Dariusz Metallbau GmbH 6:2 (1:0)

Kamil Szlufarski 2, Adam Jachim, Nataniel Wybraniec, Michał Rycka, Patryk Goły – Paweł Kulczyk, Mateusz Kondziołka.

Mecz o 3 miejsce

  • PRD Kühn – Zielone Żubry 8:4 (3:0)

Maksymilian Rogula 4, Mateusz Słodowy 3, Krzysztof Cerkowniak – Sebastian Kapinos 4.

Mecz o 5 miejsce

  • Solidne Felgi Kornowac – Stopiw Garage 4:7 (0:4)

Kamil Koczor 2, Dawid Cieślik, Dawid Kwiatkowski – Radosław Grabarczyk 2, Kamil Rybarz, Tomasz Kozielski, Bartosz Stebel, Denis Waś, Szymon Gardawski.

Mecz o 7 miejsce

  • Galaktikos – AmeWi-Bruk 3:3 (2:0), rzuty karne 3:5

Patryk Knura 2, Kajo Dyl – Paweł Grud, Filip Franiczek, Mateusz Okrent.

Rzuty karne: Patryk Knura, Kajo Dyl, Marcin Lukoszek – Paweł Grud, Filip Franiczek, Mateusz Okrent, Kevin Gawlik, Tomasz Kabut.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik
2.Marek&Dariusz Metallbau GmbH
3.PRD Kühn
4.Zielone Żubry
5.Stopiw Garage
6.Solidne Felgi Kornowac
7.AmeWi-Bruk
8.Galaktikos

II liga – miejsca od 1 do 6 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X weekendu (27/28.01.2024)

  • Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie 2:3 (0:0)

Jakub Konopacki, Łukasz Kubalik – Dawid Modła, Jakub Olbrich, Damian Herud.

  • Brexit Football – Biochem Kietrz 8:3 (2:1)

Dawid Gorczowski 2, Jakub Ziemkiewicz 2, Kacper Rybarz, Mateusz Majcherek, Xavier Widera, Szymon Fleger – Paweł Delengowski, Kacper Kowalczyk, Wojciech Babik.

  • K-Instal – FC Bałagan 3:4 (1:2)

Bartosz Popow 3 – Jakub Korona 2, Jakub Franiczek, Szymon Świątek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Start Pietrowice Wielkie3913:10
2.Brexit Football3618:8
3.FC Bałagan3610:6
4.K-Instal339:12
5.Bad Boys Browar Zamkowy337:11
6.Biochem Kietrz309:19

Zapowiedź XI weekendu (03/04.02.2024)

Brexit Football – LKS Start Pietrowice Wielkie (sb 19:00), Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz – FC Bałagan (nd 17:00), K-Instal – Biochem Kietrz (nd 18:00).


II liga – miejsca od 7 do 10 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X weekendu (27/28.01.2024)

  • Ululani FC – LKS Ocice 2:6 (0:1)

Jacek Hadam 2 – Szymon Szramowski 2, Jakub Wierzgoń, Jakub Gawenda, Adam Urbiński, Damian Tatarczyk.

  • Wicher Płonia – EterKilometer 3:5 (1:2)

Piotr Barlik 2, Bartłomiej Sobek – Jakub Krybus 4, Dominik Kiszka.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
7.LKS Ocice136:2
8.EterKilometer135:3
9.Wicher Płonia103:5
10.Ululani FC102:6

Zapowiedź XI weekendu (03/04.02.2024)

Ululani FC – Wicher Płonia (sb 18:00), LKS Ocice – EterKilometer (nd 19:00).


II liga – miejsca od 11 do 13 (Podokręg Racibórz)

Wynik X weekendu (28.01.2024)

  • Concrete DM – Odra Racibórz 2:6 (2:2)

Paweł Skatuła, Rafał Skatuła – Michał Kłusek 2, Roman Matuszek, Marcin Piesiak, Krystian Murawski, Mateusz Demianiuk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
11.Odra Racibórz136:2
12.Braun-Mebel Racibórz000:0
13.Concrete DM102:6

Zapowiedź XI weekendu (04.02.2024)

Odra Racibórz – Braun-Mebel Racibórz Lakiernia Proszkowa (nd 16:00).