Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Fryderyk Dąbal znów powalczy na SilesianMMA 13

01.12.2023 15:00 | 0 komentarzy | ska

Już w pierwszą sobotę grudnia odbędzie się kolejna edycja największej federacji w naszym regonie – Silesian MMA 13. To już trzecia odsłona tego wydarzenia w Rybniku. Ponownie na ringu stanie Fryderyk Dąbal, którego ostatnia walka z Arkadiuszem Gąsiorkiewiczem została przerwana. Teraz będzie to szansa na rewanż. 

Fryderyk Dąbal znów powalczy na SilesianMMA 13
Fryderyk Dąbal zaprasza do obejrzenia swojej walki podczas Silesian MMA 13
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Fryderyk Dąbal znów powalczy na SilesianMMA 13

- To będzie walka Czarny Smok kontra Rybnickie Centrum Sportów Walki. Czekamy na ten rewanż po przerwanej walce, kibicując Fryderykowi - zapowiada Bogdan Milion z klubu Czarny Smok z Wodzisławia Śląskiego. 

- Do walki przygotowuje mnie trener Jacek Pasternak. Sporty walki trenuję od 13 lat, zacząłem w Raciborzu, od razu od współczesnego MMA. W 2019 roku przeniosłem się do Wodzisławia Śląskiego, gdzie już trenuję piąty rok - mówi Fryderyk Dąbal, zapowiadając, że w jego narożniku towarzyszyć mu będą trener Jacek Pasternak oraz właściciel "Czarnego Smoka" Bogdan Milion. 

Gala SilesianMMA 13 odbędzie się w Rybniku-Boguszowicach już w sobotę 2 grudnia. Bilety dostępne online: https://silesianmma.superboss.pl