Poniedziałek, 15 kwietnia 2024

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

Bracia Grober odchodzą z Odry Wodzisław

21.11.2023 14:21 | 0 komentarzy | dud

W rundzie rewanżowej IV Ligi Śląskiej barw Odry Wodzisław nie będzie reprezentowało trzech braci: Hubert, Mateusz i Piotr Grober.

Bracia Grober odchodzą z Odry Wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Hubert oraz Mateusz odchodzą z Odry poprzez rozwiązanie swoich kontraktów, natomiast umowa Piotra obowiązywała tylko na rundę jesienną.

Kilka słów Prezesa Odry o rozstaniu się z braćmi Grober:

„W imieniu zarządu klubu chciałbym serdecznie podziękować całej trójce zawodników za reprezentowanie barw naszego klubu. Zawodnicy przez te kilkanaście tygodni wspólnych treningów i rozgrywek pokazali swoje profesjonalne podejście do obowiązków jakie wykonywali. Cała trójka ma swój bardzo duży potencjał, który z czasem w naszym klubie uwidocznił się szczególnie w końcowej fazie rozgrywek gdzie chłopaki wywalczyli miejsce w składzie. Nawet przez ten krótki okres bracia zżyli się z szatnią i klubem. Tak naprawdę do porozumienia o rozwiązaniu kontraktów doszliśmy kilkanaście dni temu, a mimo wszystko do ostatniego meczu i gwizdka cała trójka nie kalkulując walczyła o zwycięstwa naszego klubu – za co należy się szacunek i podziękowanie. Mateusz, Hubert, Piotr – powodzenia i do zobaczenia na piłkarskim szlaku! DZIĘKUJEMY!”.

źródło: odra.wodzislaw.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl