Niedziela, 26 maja 2024

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do rozgrywek Tauron Hokej Ligi

15.11.2023 09:54 | 0 komentarzy | dud

W poniedziałek większość drużyny pracowała pod czujnym okiem Rafała Bernackiego, natomiast od wtorku opiekę nad zespołem (już w pełnym zestawieniu) przejął Robert Kalaber.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do rozgrywek Tauron Hokej Ligi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„Zrealizowaliśmy wszystkie założenia” - deklaruje Bernacki odnośnie działań w trakcie „przerwy na reprezentację”.

Miniony tydzień hokeiści poświęcili na pracę nad przygotowaniem fizycznym. Od piątku do niedzieli drużyna miała wolne, natomiast w poniedziałek rozpoczęła się „ostatnia prosta” przed piątkowym pojedynkiem z Marmą Ciarko STS Sanok, którym jastrzębianie rozpoczną rywalizację w ramach III rundy fazy zasadniczej.

W poniedziałkowych zajęciach nie uczestniczyli kadrowicze (Maciej Miarka, Arkadiusz Kostek, Dominik Paś i Robert Arrak), który odpoczywali po Turnieju o Puchar Niepodległości w Sosnowcu. Z uwagi na ich absencję w minionym tygodniu Rafał Bernacki zaprosił do udziału w treningach dwóch zawodników z pierwszoligowych rezerw.

„Chłopcy mocno popracowali przez ten czas, ale mieli też okazję do głębszego oddechu. Generalnie możemy być zadowoleni z tego, że w pełni zrealizowaliśmy wszystkie założenia dotyczące przerwy w rozgrywkach” - powiedział Bernacki.

17 listopada JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze Marmę Ciarko STS Sanok, natomiast w niedzielę czeka drużynę daleki wyjazd do Torunia.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl