Sobota, 25 maja 2024

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

4.liga: Bezbramkowy remis w starciu Odry Wodzisław z LKS-em Tworków [ZDJĘCIA]

15.08.2023 21:25 | 0 komentarzy | zibi

Odra Wodzisław oraz LKS Tworków spotkały się w 2.kolejce rozgrywek IV ligi na boisku przy ul. Bogumińskiej. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. Mimo zażartej walki i licznych okazji po obu stronach brak skuteczności strzeleckiej sprawił, że drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

4.liga: Bezbramkowy remis w starciu Odry Wodzisław z LKS-em Tworków  [ZDJĘCIA]
Odra Wodzisław w pierwszym domowym spotkaniu zremisowała z LKS-em Tworków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wyczekiwane pierwsze spotkanie Odry Wodzisław na własnym stadionie zakończyło się niespodziewanym remisem 0:0 z drużyną z Tworkowa. Emocji nie brakowało, jednak bramek w tym spotkaniu nie zobaczyliśmy.

Jednym z kluczowych momentów meczu była 34. minuta, kiedy to Odra Wodzisław otrzymała rzut karny. Niestety, Reguła nie zdołał wykorzystać tej okazji, a bramkarz drużyny przeciwnej zaprezentował swoje umiejętności bramkarskie, skutecznie obroniwszy strzał. To była chwila pełna napięcia i emocji, która mogła zmienić oblicze spotkania.

Dodatkowym wyzwaniem dla zawodników był nieustępliwy upał, który sięgał aż 30 stopni Celsjusza. Żar z nieba nie tylko wymagał od piłkarzy dodatkowego wysiłku, ale również wpłynął na tempo gry i kondycję zawodników. Mimo to, obie drużyny stawiły czoła trudnym warunkom atmosferycznym i kontynuowały walkę na boisku.

Mecz z pewnością dostarczył kibicom wiele emocji i momentów wartej zapamiętania. Choć bramki nie padły, to ducha rywalizacji i determinacji zawodników nie można było podważyć. Obydwie drużyny pozostawiły na boisku mnóstwo serca i zaangażowania, co z pewnością buduje podwaliny pod kolejne wyzwania w sezonie.


Odra Wodzisław — LKS Tworków 0:0

Składy:

Odra: Wrzosek — Karwot, Słodowy, Kopała, Wilczek, Wodnicki, Kalisz, Pawełek, Gajda, Roguła, Powroźnik

Rezerwa: Kuszka, Polak, H.Grober, M.Grober, Gącik, Krzyżok, Waleczek, Laskowski, M.Kłosek


Tworków: Salomon - Sikorski, Kochan, Złoty, Kuczok, Szewczyk, Cerkowniak.K, Koczor, Jakosz, Cerkowniak.P, Biedroń

Rezerwa: Horny, Zacharkom Ziemkiewicz, Salomon, Grud, Wanglorz, Wolnik, Erazmus