Niedziela, 14 kwietnia 2024

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

Czy Unia Turza Śląska w najbliższą sobotę będzie bliżej rozgrywek 3 ligi?

01.06.2023 10:05 | 1 komentarz | zibi

Wielkie emocje czekają nas w najbliższą sobotę, 3 czerwca, kiedy to klub KS Unia Turza Śląska stanie na boisku, aby walczyć o baraż premiowany awansem do 3 ligi. Unia rozegra spotkanie z wiceliderem Polonia Łaziska Górne

Czy Unia Turza Śląska w najbliższą sobotę będzie bliżej rozgrywek 3 ligi?
Unia Turza Śląska blisko rozgrywek barażu do 3 ligi. / Fot. Z.Harazim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśli Unia Turza wygra lub zremisuje spotkanie z wiceliderem Polonia Łaziska Górne, to będą mogli oficjalnie świętować rozegranie barażu. To niezwykle istotne wydarzenie dla zawodników, sztabu szkoleniowego i oczywiście dla wiernych kibiców, którzy przez cały sezon wspierali swoją drużynę, aby ponownie oglądać ich o szczebel rozgrywkowy wyżej. 

Baraż do 3 ligi

Baraże zostaną rozegrane w konfiguracji:

Zespół z 1 miejsca IV ligi grupy 1 - Zespół z 1 miejsca IV ligi grupy 2 (17 czerwca, godz. 17:00)

Rewanż:

Zespół z 1 miejsca IV ligi grupy 2 - Zespół z 1 miejsca IV ligi grupy 1 (21 czerwca, godz. 18:00)

Potencjalny przeciwnik na baraż

Piast II Gliwice lub Szczakowianka Jaworzno to drużyny, z którymi mogą się zmierzyć. To będzie prawdziwe starcie gigantów, które przyciągnie uwagę całej piłkarskiej społeczności. Niewątpliwie.

Napięcie rośnie, a oczekiwania są ogromne. Czy Unia Turza Śląska odniesie sukces i zdobędzie awans do 3 ligi? Czy potrafią pokonać silnego przeciwnika? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem. Trzymajmy kciuki za zawodników i przygotujmy się na emocjonujące widowisko na boisku!