Czwartek, 20 czerwca 2024

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Pierwszy mecz finału. Jastrzębski Węgiel wygrywa z Grupą Azoty ZAKSA [ZDJĘCIA]

04.05.2023 14:38 | 0 komentarzy | FK

Jastrzębski Węgiel pokonał na własnym parkiecie Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0.

Pierwszy mecz finału. Jastrzębski Węgiel wygrywa z Grupą Azoty ZAKSA [ZDJĘCIA]
Jastrzębscy zawodnicy rozegrali spotkanie na własnej hali. Mecz był bardzo wyrównany. Foto Andrzej Klocek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W środę 3 maja odbył się pierwszy mecz finałowy PlusLigi między drużynami Jastrzębskiego Węgla i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Jastrzębscy zawodnicy rozegrali spotkanie na własnej hali. Mecz był bardzo wyrównany. Dzięki wsparciu własnych kibiców jastrzębianie zagrali kapitalne spotkanie i pokonali ekipę ZAKSY Kędzierzyn-Koźle bez straty seta - informuje UM Jastrzębia-Zdroju.

- Od samego początku kibice, jak przystało na Miasto Mistrzów dopingowali i motywowali swoich zawodników, co wpłynęło na ich wspaniałą grę. Z każdym zdobytym punktem przez Jastrzębski Węgiel hala eksplodowała radością i entuzjazmem - mówiła po meczu prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman.

- Mecz nie należał do łatwych, jednak to jastrzębianie mieli przewagę w kluczowych momentach, co pozwoliło im na zwycięstwo. Stephen Boyer został uznany zawodnikiem meczu, ale cała drużyna Jastrzębskiego Węgla zasłużyła na pochwałę za wspaniałą grę. Wygrana w pierwszym meczu przybliża naszych zawodników do końcowego triumfu, ale żeby po niego sięgnąć, muszą pokonać ZAKSĘ jeszcze dwa razy. Kolejne spotkanie finału odbędzie się w najbliższą sobotę w Kędzierzynie-Koźlu, a następne ponownie u nas - czytamy na stronie www.jastrzebie.pl

Źródło:

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/pierwszy-mecz-finalu-dla-naszej-druzyny

Ludzie:

Anna Hetman

Anna Hetman

Radna miasta Jastrzębie-Zdrój, była prezydent miasta