Sobota, 20 kwietnia 2024

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Odra Wodzisław na miejscu spadkowym w 3 lidze. Czy zdoła odbić się od dna ligowej tabeli?

28.04.2023 18:30 | 4 komentarze | zibi

Czy to ostatni sezon Odry Wodzisław na zapleczu trzecioligowych rozgrywek? Wszystko tak naprawdę rozstrzygnie się po 9 kolejkach, lub nieco szybciej, jeżeli Odra nie zacznie punktować w ligowej tabeli.

Odra Wodzisław na miejscu spadkowym w 3 lidze. Czy zdoła odbić się od dna ligowej tabeli?
Odra Wodzisław w rozgrywkach 3 ligi grupy 3 / Fot. (arch. nowiny.pl) Z.Harazim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odra Wodzisław zajmuje aktualnie 18. miejsce i znajduje się w strefie spadkowej 3. ligi. Mając na uwadze fakt, że do końca sezonu pozostało jeszcze 9 kolejek, wiele zależy od tego, jak drużyna będzie prezentować się w kolejnych meczach.

Tragiczny bilans

Patrząc na aktualne statystyki Odry, można zauważyć, że drużyna zdołała zdobyć 19 punktów w 25 rozegranych meczach, co oznacza, że jest bardzo przeciętnie, nie mówiąc tragicznie. Zespół wygrał 4 mecze, zremisował 7 razy oraz przegrał aż 14 spotkań. Przeciwnicy strzelili im 63 bramki, co wskazuje na duże problemy w szeregach defensywnych. Niestety, wyniki Odry Wodzisław w ostatnich meczach nie były zachęcające, mimo zwycięstwa nad Chrobrym Głogów w 23. kolejce. Duma Wodzisławia w ostatnich 6 spotkaniach wygrała tylko raz, a jedyne zwycięstwo miało miejsce 8 kwietnia na własnym boisku nad Chrobrym II Głogów.

Wydostanie się z tak ciężkiej sytuacji, może być trudne, ale nie niemożliwe. Czy tak naprawdę Odra Wodzisław zdoła odbić się jeszcze od dna ligowej tabeli? Właściwie dobra motywacja może pomóc drużynie Odry w wyjściu ze strefy spadkowej, ale czasu jest niewiele i każdy mecz jest teraz na wagę złota.

Ogólne statystyki:

Dotychczasowe statystyki Odry Wodzisław

Dotychczasowe statystyki Odry Wodzisław

Najbliższe spotkanie wodzisławianie rozegrają na wyjeździe ze Ślęzą Wrocław.