Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

B klasa. Pewne zwycięstwo Pietraszyna [ZDJĘCIA]

22.04.2023 22:24 | 0 komentarzy | Qbik

W jednym z sobotnich meczów B klasy doszło do starcia Klubu Sportowego z Pietraszyna z ekipą LKS Owsiszcze.

Kibice nie mogli narzekać na brak goli. Padło ich w tym spotkaniu aż osiem. Fot. Katarzyna Kubik

Spotkanie lepiej ułożyło się dla gospodarzy, którzy w 10 minucie po strzale Rafała Harasa wyszli na prowadzenie. Na przerwę oba zespoły schodziły przy stanie 2:0. W drugiej części spotkania Owsiszcze również chciały pokazać się z dobrej strony. Pomimo zdobycia trzech bramek mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Pietraszyna.

KS Pietraszyn - LKS Owsiszcze 5:3 (2:0)

Bramki: Rafał Haras 10', 22', 54', 85',90', Kacper Mrozek 61', Piotr Wider 63', 90'

Żółte kartki: Mateusz Matuszewski, Marcin Wider, Michał Buchowski, Grzegorz Wojda

KS Pietraszyn: Dawid Sowa, Kacper Matuszewski, Daniel Rolka, Dariusz Stanke, Krystian Polednik, Dominik Wardenga (Mateusz Nowak), Artur Tumula (Andrei Usik), Mateusz Matuszewski (Andrzej Macyszyn), Marcin Skupień (Grzegorz Wojda), Grzegorz Świenty, Rafał Haras (Krystian Stasiowski)

Zawodnicy rezerwowi: Piekorz Daniel

Trener: Mateusz Matuszewski

LKS Owsiszcze: Dominik Kupka, Marek Krzyżok (Piotr Jeziorski), Marcin Cwik (Michał Bachorski), Marcin Wider, Arkadiusz Organiściak, Kacper Mrozek, Michał Gołąbek, Kamil Biela, Marcin Franiczek, Piotr Wider, Michał Warzeszka (Marcin Drapiewski)

Trener: Piotr Jeziorski