Poniedziałek, 22 lipca 2024

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Zawodniczki z FC Ronin na dwóch międzynarodowych zawodach rangi Otwartych Mistrzostw Kraju: Słowacji i Niemiec [ZDJĘCIA]

07.03.2023 20:54 | 3 komentarze | AgaKa

Zawodniczki z radlińskiego klubu sportowego FC Ronin dokonały nie lada wyczynu. W tydzień dwukrotnie zaliczyły międzynarodowe zawody rangi Otwartych Mistrzostw Kraju: Słowacji oraz Niemiec.

Zawodniczki z FC Ronin na dwóch międzynarodowych zawodach rangi Otwartych Mistrzostw Kraju: Słowacji i Niemiec [ZDJĘCIA]
Jaśmina, Sonia i Natalia Szindler
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prestiżowe zawody w ramach największej Światowej Federacji Kickboxingu WAKO (od przyszłych igrzysk na Olimpiadzie Kickboxing). Blisko 3000 km pokonane samochodem, 3 zawodniczki i aż 10 medali w obu imprezach:

Slovak Open:

  • Sonia Szindler Junior - 60 kg: 2m Light Contact, 3m Pointfighting
  • Natalia Szindler straszy kadet - 50 kg: 3m Pointfighting
  • Jaśmina Szindler starszy kadet -46 kg: 2m Pointfighting, 3m kick light

German Open:

  • Sonia: 2m Musical Forms, 2m Kick Light
  • Natalia: 3m Musical Forms, 3m Light Contact
  • Jaśmina: 2m Light Contact

Sonia i Natalia ponadto przygotowały piękny układ form do muzyki na zawody w Niemczech rywalizując z mistrzyniami z Niemiec i Wielkiej Brytani. Warto dodać, iż oba turnieje były mocno obsadzone zawodnikami z kilkunastu krajów, często figurujących wysoko w rankingu.

- Do pierwszych miejsc zabrakło jednak jeszcze doświadczenia i trochę szczęścia, lecz dziewczyny bardzo zadowolone, a trener dumny z wyników i trudu włożonego w przygotowania (robienie wagi, ciężkie treningi, pogodzenie nauki ze sportem) - komentuje mama zawodniczek, Barbara Szindler.

Zawodniczki wraz z mamą

Zawodniczki wraz z mamą

O klubie 

Klub FC Ronin z Radlina bardzo mocno się ostatnio rozwija. Dzięki wsparciu Miasta Radlin oraz rodziców wyposażył nową salkę treningową na Sokolni w profesjonalny sprzęt, utworzył nowe grupy, gdzie każdy zawodnik (ten mały i duży) znajdzie coś interesującego w ofercie Klubu. Warto dodać, iż Klub doczekał się mocnych wychowanków w najtwardszej formule Kickboxingu - K1 Ring, gdzie niedawno Juniorzy, Artur Nowacki i Michał Hołusza pokonali w pięknym stylu swoich rywali na krajowych zawodach ligi K1.