Sobota, 13 kwietnia 2024

imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina

RSS

Pierwszy taki turniej. Zapisz się na Mistrzostwa Rybnika w Tenisie stołowym

25.03.2022 14:21 | 0 komentarzy | NM

Wspomniane Mistrzostwa Rybnika w Tenisie Stołowym odbędą się 3 kwietnia 2022 roku, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku - Boguszowicach. Sam turniej rozpocznie się o godzinie 9:00.

Pierwszy taki turniej. Zapisz się na Mistrzostwa Rybnika w Tenisie stołowym
Zapisałeś się już na rybnickie zawody z tenisa stołowego?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mistrzostwa tenisa stołowego w Rybniku

Turniej Rybnika w tenisie stołowym odbędzie się w ramach Amatorskich Mistrzostw Rybnika 2022 - czyli cyklu imprez rekreacyjno-sportowych, organizowanych w Rybniku i dla rybniczan. 

Zawody te są drugim wydarzeniem z cyklu Mistrzostw Rybnika 2022 – pierwszym był turniej narciarski.

Warto wspomnieć, że w zawodach wziąć może każdy pełnoletni mieszkaniec Rybnika, a sama konkurencja będzie podzielona na zawodnictwo kobiet i zawodnictwo mężczyz – w każdej kategorii na podium stanie trzech najlepszych mężczyzn, lub trzy najlepsze kobiety. 

Zawodnicy będą podzieleni na grupy, gdzie mecze rozgrywane będą na zasadzie: każdy z każdym, następnie zagrają systemem pucharowym. W zależności od liczby zgłoszonych zawodników ostateczny system rozgrywek może ulec zmianie i zostanie podany przed rozpoczęciem zawodów.

Zapisy internetowe do 31 marca (lub do wyczerpania miejsc): https://dostartu.pl/mistrzostwa-rybnika-w-tenisie-stolowym-v7176

Regulamin oraz więcej informacji na stronie: https://mosir.rybnik.pl/o-nas/aktualnosci/aktualnosc/mistrzostwa-rybnika-w-tenisie-stolowym

Opłata za udział: 20 zł/os.