Poniedziałek, 24 czerwca 2024

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

Raciborzanin Patryk Grzegorzewicz został twarzą znanej marki odzieżowej

26.10.2021 11:08 | 0 komentarzy | żet

Patryk Grzegorzewicz, podobnie jak raciborzanka Justyna Święty-Ersetic, nawiązał współpracę z marką New Balance.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kampania reklamowa New Balance z Patrykiem Grzegorzewiczem (pierwszy z lewej) wystartowała w październiku i potrwa do 6 grudnia. Obok raciborzanina występują w niej średniodystansowcy Krzysztof Różnicki oraz Kacper Lewalski.

Kampania reklamowa New Balance z Patrykiem Grzegorzewiczem (pierwszy z lewej) wystartowała w październiku i potrwa do 6 grudnia. Obok raciborzanina występują w niej średniodystansowcy Krzysztof Różnicki oraz Kacper Lewalski.

Młody czterystumetrowiec z Raciborza

Patryk Grzegorzewicz to 19-latek specjalizujący się w biegu na 400 m. Pochodzi z Raciborza i pod okiem Piotra Morki reprezentuje lokalny klub MKS-SMS Victoria. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski oraz brązowym medalistą w sztafecie szwedzkiej podczas mistrzostw Europy juniorów młodszych w Győr (2018). W 2019 zdobył złoto w sztafecie szwedzkiej oraz srebro w biegu na 400 m podczas olimpijskiego festiwalu młodzieży Europy w Baku. Rok 2021 to mistrzostwo Polski U20 w biegu na 400 m, powołanie do reprezentacji na igrzyska olimpijskie w Tokio oraz srebrny medal w sztafecie mieszanej 4 × 400 m na mistrzostwach świata juniorów w Nairobi. Rekord życiowy na 400 m to 46.84.

Wpływ na rzeczywistość

- Nawiązanie współpracy z Kacprem i Patrykiem jest realizacją szerszej strategii oraz działań marki mających na celu rozwój i promocję w Polsce biegania – dyscypliny szczególnie ważnej w historii New Balance. To wyraźny sygnał, że jako marka chcemy wspierać młodych obiecujących sportowców, którzy z naszą pomocą wkrótce będą w stanie nawiązać do największych sukcesów gwiazd polskiej lekkiej atletyki - mówi Franciszek Romański, Sports Marketing Manager CEE w New Balance.

Lewalski, Grzegorzewicz i Różnicki zostali zaangażowani do najnowszej kampanii New Balance, w której zaprezentują nadchodzącą kolekcję lifestyle’ową. - Chcemy uchwycić ich wpływ na rzeczywistość, nie tylko na sport, lecz także na kulturę i modę. Dlatego pierwszym efektem współpracy jest lifestyle’owa sesja do nadchodzącej kampanii New Balance. Ich czas jest teraz - tłumaczy Iga Bielawski, Marketing Director CEE w New Balance.

Witryny sklepowe z zawodnikami będą eksponowane w 48 salonach New Balance w Polsce. Autorką zdjęć do kampanii jest Kasia Mikołowicz (@dscll) za stylizację odpowiada Tycjana Acquasanta (@tycjana).

Złota Justyna

W tym miejscu dodajmy, że ambasadorkami New Balance są również "Aniołki Matusińskiego": Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Natalia Kaczmarek, Anna Kiełbasińska, Karolina Łozowska, Justyna Święty-Ersetic oraz Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka. Biegaczki wywalczyły w sztafecie m.in.: srebrny medal na mistrzostwach świata w Dosze (2019), złoto mistrzostw Europy w Berlinie (2018) oraz srebrny medal na igrzyskach w Tokio. Justyna Święty-Ersetic jest raciborzanką. W Tokio wywalczyła również złoty medal w sztafecie mieszanej.

Ludzie:

Justyna Święty-Ersetic

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka