Poniedziałek, 15 kwietnia 2024

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

Mecz Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Aluron CMC Wartą Zawiercie przełożony

03.11.2020 13:43 | 0 komentarzy | kozz

Klub ZAKSA S.A informuje, że w związku z wystąpieniem symptomów COVID-19 w zespole Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle najbliższy mecz kędzierzyńskiego zespołu w Zawierciu został przełożony. ZAKSA wróciła do Kędzierzyna-Koźle, zawodnicy i sztab szkoleniowi zostaną poddani testom.

Mecz Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Aluron CMC Wartą Zawiercie przełożony
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przed wyjazdem kędzierzyńskiego zespołu do Zawiercia jeden z siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zgłosił gorsze samopoczucie. Dlatego w trosce o pozostałych zawodników siatkarz został w Kędzierzynie-Koźlu i oczekuje na wykonanie testu. Reszta drużyny w Zawierciu zameldowała się w poniedziałek, 2 listopada. Treningi ZAKSY odbyły się zgodnie z planem.

Niestety dziś rano kilku zawodników zaobserwowało u siebie symptomy COVID-19. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników meczu, zachowawczo Polska Liga Siatkówki w porozumieniu z klubami podjęła decyzję o przełożeniu spotkania.

ZAKSA wróciła do Kędzierzyna-Koźla, treningi zespołu zostały zawieszone, a cała drużyna, w oczekiwaniu na przeprowadzenie testów, podda się samoizolacji, z zachowaniem zasad rygoru bezpieczeństwa. Badaniu na obecność wirusa SARS-CoV-2 zostaną poddani wszyscy członkowie zespołu. Klub, w oczekiwaniu na dalsze wytyczne, pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki o kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco.

O nowym terminie rozgrywania meczu, decyzjach dotyczących kolejnych spotkań z udziałem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz powrocie do treningów i gry będziemy informować na bieżąco.


Biuro Prasowe Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle