Niedziela, 21 kwietnia 2024

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 30.10/04.11.2020

30.10.2020 12:06 | 0 komentarzy | rafbl

Już dziś na parkiet wracają nasi ligowcy. Z uwagi na Święto Zmarłych w weekend niemal wszystkie siatkarskie rozgrywki mają przerwę. Nie oznacza to jednak, że zabraknie siatkarskich emocji z udziałem zespołów z regionu. W najbliższych dniach cztery spotkania rozegrają nasi plusligowcy. Ponadto rozegrane zostaną dwa zaległe spotkania w niższych ligach. Prezentujemy szczegółowy terminarz spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 30.10/04.11.2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nadchodzących dniach po dwa ligowe spotkania w Plus Lidze rozegrają siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla. Wszystkie te spotkania rozegrają oni jednak na wyjeździe. Kędzierzynianie jutro zmierzą się ze Ślepskiem Malow Suwałki, natomiast we wtorek ich rywalem będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. Z kolei "pomarańczowi" w nietypowym terminie jakim z pewnością jest Święto Zmarłych po raz drugi w ciągu tygodnia zmierzą się z Treflem Gdańsk, natomiast w środę rozegrają w Suwałkach spotkanie ze Ślepskiem Malow.

W grupe 5 II Ligi zaległe spotkanie 3. kolejki rozgrywek rozegrają jutro siatkarze TS Volley Rybnik. Rywalem rybniczan będzie zespół beniaminka - NKS Start Namysłów.

Zaległe spotkanie 3. kolejki I Ligi Śląskiej rozegrają z kolei siatkarze KS Rudziniec. Niepokonani dotychczas rudzińczanie podejmą w piątkowy wieczór na własnym parkiecie Hemarpol Norwid Częstochowa.

Plus Liga (PZPS):

  • Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (sob. 14:45)
  • Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (ndz. 14:45)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (wt. 17:30)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel (śr. 17:30)

II Liga (PZPS):

  • TS Volley Rybnik - NKS Start Namysłów (sob. 17:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • KS Rudziniec - Hemarpol Norwid Częstochowa (pt. 19:00)