Piątek, 23 lutego 2024

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Piotr Riabowski i Piotr Hauder skomentowali mecz Dębu Gaszowice z Czarnymi Gorzyce

26.10.2020 09:27 | 0 komentarzy | kozz

Czarni Gorzyce przejechali jak walec po Dębie Gaszowice i odpowiedzieli za przegraną z pierwszego meczu (3:4). Ekipa z Gorzyc wygrała 9:1. Zobacz co po meczu powiedzieli szkoleniowcy - Dębu Gaszowice - Piotr Riabowski i Czarnych Gorzyce - Piotr Hauder. 

Piotr Riabowski i Piotr Hauder skomentowali mecz Dębu Gaszowice z Czarnymi Gorzyce
Piotr Riabowski i Piotr Hauder
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piotr Riabowski, trener GKS Dąb Gaszowice: Trudno komentować taką porażkę. Mamy materiał filmowy z tego meczu, przeanalizujemy i ocenimy co zrobiliśmy źle. Gole dla Czarnych padały po katastrofalnych naszych błędach i nie ma dla nas żadnego usprawiedliwienia. Chłopcy ciężko pracują, ale efekt jest chyba odłożony na później. Przepracujemy zimę i zobaczymy czy będzie poprawa. Mam nadzieję, że w tym meczu nastąpiła kumulacja złego i teraz będzie już tylko lepiej.

Piotr Hauder, trener Czarnych Gorzyce: Cały czas dopracowujemy aspekty, żeby grać jeszcze lepiej. W sporcie najważniejsza jest reakcja i powtarzalność. Zareagowaliśmy dobrze, zaczynamy być powtarzalni. Trzeba patrzeć do przodu i liczyć na to, że pozwolą dograć rundę. To, że strzelamy dużo goli, a nie poprzestajemy na dwóch golach, to wynika z charakteru - mojego i drużyny. Chcemy cały czas iść do przodu jako klub, drużyna i ja jako trener. Cały czas mamy cel przed sobą, a nie za sobą. Czy Gorzyce są najlepszą drużyną jesieni to nie mi oceniać. Ja mogę oceniać tylko przez pryzmat tego jak drużyna funkcjonuje. Jest w tej lidze parę dobrych drużyn, ale zostało jeszcze kilka kolejek i jeżeli ktoś chce być najlepszy po jesieni to musi mieć najwięcej punktów.