Wtorek, 27 lutego 2024

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

W okrojonym składzie i z nowym trenerem. Odra Wodzisław po pierwszym treningu [ZDJĘCIA]

04.06.2020 20:03 | 2 komentarze | kozz

W czwartek w Nieboczowach odbył się pierwszy trening czwartoligowej Odry Wodzisław po przerwie spowodowanej zakazem aktywności fizycznej w grupach podczas pandemii koronawirusa. Udział wzięło 21 zawodników. Był też nowy trener.

W okrojonym składzie i z nowym trenerem. Odra Wodzisław po pierwszym treningu [ZDJĘCIA]
Arkadiusz Tracz, nowy drugi trener Odry
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nim rozpoczął się trening piłkarze razem ze sztabem szkoleniowym i jednym ze współwłaścicieli omawiali na środku boiska obecną sytuację Odry Wodzisław. Wodzisławski klub poprzedni sezon zakończył na trzecim miejscu w IV lidze co ostatecznie nie przyniosło awansu o szczebel wyżej.

W skromniejszej niż zwykle kadrze brakowało m.in. obcokrajowców: Emmanuela Sarkiego, Mouhamadou Sadio, Niko Abuladze i Koby Szalamberidze, nie było także Bartosza Pikula. Obecni natomiast byli m.in. Arkadiusz Lalko, Piotr Dudzik, Krzysztof Krzyżok czy Sławomir Musiolik. Trenowała także trójka bramkarzy pod czujnym okiem Piotra Czopa.

Treningi poprowadził nowy trener Arkadiusz Tracz, który będzie asystentem dotychczasowego szkoleniowca Adama Burka. Rybnicki trener jest w posiadaniu wymaganej licencji UEFA A, której nie posiada jeszcze Adam Burek.

Po blisko półgodzinnej przemowie w centralnym miejscu boiska w Nieboczowach piłkarze ruszyli do rozgrzewki, a następnie do lekkiego treningu.