Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Set to za mało... Kolejna porażka JKS-u

24.02.2020 22:06 | 0 komentarzy | rafbl

Czternastą porażkę w sezonie zanotowały siatkarki jastrzębskiego JKS-u, które w meczu 17. kolejki spotkań I Ligi Śląskiej Kobiet przegrały na własnym parkiecie z zespołem z Pszczyny 1:3.

Set to za mało... Kolejna porażka JKS-u
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sobotnie spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Losy pierwszej partii rozstrzygnęły się dopiero w grze na przewagi, w której więcej zimnej krwi zachowały przyjezdne, które wygrały do 25. W drugim secie ponownie lepsze były siatkarki z Pszczyny, które triumfując do 21 wyszły na prowadzenie w meczu 0:2.

Trzeciego seta, który podobnie jak premierowa odsłona rozstrzygał się na przewagi zapisały na swoim koncie prowadzone przez Jarosława Bodysa jastrzębianki, które zwyciężyły do 25. Czwarta i zarazem ostatnia partia to pełna kontrola boiskowych wydarzeń przez siatkarki gości, które wygrały do 19, a całe spotkanie 1:3.

Dla jastrzębianek była to czternasta porażka w siedemnastym rozegranym meczu w rozgrywkach I Ligi Śląskiej Kobiet. Zawodniczki z Jastrzębia-Zdroju z 8 punktami na koncie zajmują w ligowej tabeli 10. miejsce.

JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:27, 21:25, 27:25, 19:25)

JKS: Kijańska, Ząbek, Kuczera, Polak, Babiuch, Żagan oraz Borowiecka (libero), Zabłocka

UKS: Kocoń, Chowaniec D., Witoszek, Młynarczyk, Pyrek, Chowaniec N. oraz Puchałka (libero), Szajer, Pluta, Żołneczko, Chowaniec J.