Piątek, 23 lutego 2024

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

W Rudzie Kozielskiej rozegrano tradycyjny noworoczny mecz

02.01.2020 19:50 | 0 komentarzy | kozz

Jak nakazuje ponad dwudziestoletnia tradycja w Nowy Rok na boisku w Rudzie Kozielskiej odbyło się noworoczne spotkanie piłkarskie.

W Rudzie Kozielskiej rozegrano tradycyjny noworoczny mecz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po życzeniach i lampce szampana prezes Wojciech Węglorz życzył wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Podkreślił, że dla Koziołków jest to rok wyjątkowy bowiem świętować będą stulecie istnienia. - Od strony sportowej rok 2020 może przebiegać tak jak końcówka poprzedniego, czyli seria pięciu zwycięstw z rzędu i nie ma żadnych przeciwwskazań, aby ta seria nadal trwała - stwierdził prezes LKS-u.

Po życzeniach rozpoczął się mecz. Emocji, bramek i dobrego humoru nie brakowało. Lepsi w meczu okazali się Kawalerzy wygrywając 5:3. W rzutach karnych lepsi byli Żonaci 4:2. Kolejne noworoczne emocje już 1 stycznia 2021, na które klub z Rudy Kozielskiej już dzisiaj zaprasza. Dla statystyki warto napisać, że pierwszą bramkę w 2020 roku zdobył Rafał Musioł o godz. 12:24. również Rafał Musioł zobaczył pierwszą żółtą kartkę dwie minuty po zdobytej bramce. Oprócz mieszkańców Rudy Kozielskiej w meczu brali również udział zawodnicy z Jankowic, Rybnika i goście z Niemiec.