Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Odra Nieboczowy w A klasie! [WIDEO]

10.06.2019 09:14 | 0 komentarzy | kozz

Piękny nowy stadion w Nieboczowach doczekał się pierwszego w historii awansu. Miejscowa Odra pokonując LKS Gamów 8:1 zapewniła sobie awans do A klasy. Zobacz wideo z radości po meczu!

Materiał wideo:

Mecz zaczął się od prowadzenia piłkarzy z Gamowa. Do bramki trafił Rafał Wilczek. Później strzelała już tylko Odra. Wyrównał Marcin Kuźnik, a przed przerwą strzelali jeszcze Marek Mnich i Krzysztof Michna. Po przerwie padały kolejne bramki dla Odry z Nieboczów, a na listę strzelców wpisali się: Mateusz Michel, Sebastian Pytlarz, Krzysztof Michna, Aleksander Goralczyk i Marek Mnich. Odra wyprzedziła w tabeli goniący ich do samego końca LKS 07 Markowice, który zostaje w B klasie.

Odra Nieboczowy - LKS Gamów 8:1 (3:1)

Marcin Kuźnik 18., Marek Mnich 33., 87., Krzysztof Michna 37., 79., Mateusz Michel 63., Sebastian Pytlarz 78., Aleksander Goralczyk 82.

materiał wideo: Odra Nieboczowy/facebook