Piątek, 23 lutego 2024

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Rezerwy AZS-u Wrocław wypunktowały KKS Zabrze

20.05.2019 21:58 | 0 komentarzy | rafbl

Bagaż aż sześciu straconych bramek przywiozły z wyjazdowego spotkania do Wrocławia piłkarki KKS-u Zabrze, które przegrały z rezerwami ekstraklasowego AZS-u aż 6:0.

Rezerwy AZS-u Wrocław wypunktowały KKS Zabrze
fot. KKS Zabrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na boisko spotkały się ze sobą odpowiedni czwarta i trzecia drużyna ligowej tabeli co mogło zwiastować dobre piłkarskie widowisko. Tak się jednak nie stało i spotkanie miało bardzo jednostronny przebieg.

Pierwsza bramkę w meczu gospodynie zdobyły w 16. minucie. Jak się okazało był to tylko początek strzeleckiej kanonady. Do przerwy utrzymało się co prawda minimalne prowadzenie gospodyń (1:0), jednak po zmianie stron miejscowe strzeliły w ciągu dwudziestu jeden minut kolejnych pięć bramek i odniosły okazałe zwycięstwo nad zabrzankami 6:0.

KKS mimo porażki w 18. kolejce spotkań utrzymały w ligowej tabeli trzecie miejsce. Kolejne spotkanie zabrzanki rozegrają w najbliższą niedzielę, kiedy to podejmą na własnym stadionie Plon Błotnica Strzelecka. Początek spotkania o godzinie 11.

KS AZS II Wrocław - KKS Zabrze 6:0 (1:0)

Bramki: Nikola Kuta 16., 51., 72., Martyna Sieradzka 55., 65., Julia Siepietowska 69.

AZS: Beata Rydlewska - Wiktoria Zagajewska (46. Martyna Buś), Marcelina Buś (73. Katarzyna Nowaczyk), Julia Frosztęga, Klaudia Homa (46. Julia Mularczyk), Patrycja Kufel (70. Karolina Kowalska), Nikola Kuta, Julia Siepietowska, Martyna Sieradzka, Gabriela Siwak, Zuzanna Warzycha

KKS: Klaudia Ledwoń (83. Emilia Biela) - Simona Wrazidło, Joanna Kęsoń, Izabela Jaklowska, Laura Englisz, Angelika Czmok, Kamila Brzezina, Barbara Iwańska, Marta Jastrzębska (30. Katarzyna Ciepła), Natalia Sypniewska, Barbara Żelichowska