środa, 28 lutego 2024

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Niebawem I Rudzki Spacer nordic walking "Aktywna Mama" [ZAPOWIEDŹ]

09.05.2019 13:42 | 0 komentarzy | d

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Dzień przed Dniem Matki, 25 maja odbędzie się I Rudzki Spacer „Aktywna Mama”. To inicjatywa, która ma zachęcić mamy do aktywnego spędzania czasu.

Niebawem I Rudzki Spacer nordic walking "Aktywna Mama" [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
maj
26 niedziela

Niebawem I Rudzki Spacer nordic walking "Aktywna Mama"

Start 26.05.2019 o godz. 10:00 wstęp wolny

Uczestniczki spaceru będą miały do pokonania 5-kilometrową trasę. Dystans można pokonać z kijkami nordic walking lub z wózkami dziecięcymi. Zbiórka przy Punkcie Informacji Turystycznej w Rudach (ul. Cysterska). Start naprzeciwko Starego Opactwa. Cała trasa przebiega ścieżkami Parku Krajobrazowego "Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich". Start o godz. 10.00. Zbiórka i zapisy od godz. 9.00.

- To będzie spacer pełen pozytywnej energii. W drodze możemy śpiewać, opowiadać dowcipy i dzielić się macierzyńskimi historiami. To nie wyścig, ale marsz, który ma nas wprawić w dobry nastrój, bo każda mama zasługuje na czas dla siebie – zapewniają organizatorzy.        

Po spacerze na mamy czekać będzie słodki poczęstunek. Wszystkie zarejestrowane uczestniczki wezmą udział w losowaniu nagród przekazanych przez sponsorów. Do rozlosowania m.in. bony na zabiegi pielęgnacyjne, zestawy kosmetyków czy książki.

W ramach wydarzenia będzie można również odwiedzić stoiska przygotowane z myślą dla kobiet. Zainteresowanych wystawców organizatorzy proszą o kontakt pod adresem: pit.rudy@umkuznia.pl lub numerem 32 451 80 39.

W czasie spaceru: opiekunowie i dzieci mogą skorzystać z placu zabaw znajdującego się w sąsiedztwie Punktu Informacji Turystycznej.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się TUTAJ.

źródło: Punkt Informacji Turystycznej w Rudach, opr. (d).