Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Król będzie rządził na Zamkowej

25.04.2019 14:35 | 4 komentarze | (q)

Konkurs na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu wygrał Paweł Król - faworyt wiceprezydenta Michała Fity.

Król będzie rządził na Zamkowej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dziś ogłoszono wynik konkursu na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Wybrano pana Pawła Króla.

Do konkursu przystąpiło pięciu kandydatów. Komisja w składzie: Prezydent Raciborza Dariusz Polowy oraz jego zastępcy, Michał Fita i Dominik Konieczny, po obradach i rozmowach ze wszystkim kandydatami dokonała wyboru. Nowym dyrektorem OSiRu został pan Paweł Król.

W uzasadnieni wyboru podano:

Biorąc pod uwagę spełnienie wymagań niezbędnych określonych na stanowisku pracy, przedstawioną koncepcję funkcjonowania i rozwoju Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, jej prezentację na rozmowie kwalifikacyjnej oraz prezentację podczas rozmowy kwalifikacyjnej postanowiono zatrudnić na stanowisko Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Pawła Króla zam. w Raciborzu.

Paweł Król ma 36 lat i od urodzenia jest Raciborzaninem. Zawodowo związany z RAFAKO, gdzie zajmował stanowisko biurowe i kierownicze. Od 2000 roku związany z Raciborską Ligą Piłki Siatkowej, gdzie na początku występował w roli zawodnika, a w ostatnim czasie jako prezes Ligi.

– Moim głównym celem w roli dyrektora OSiRu jest rozwiązanie problemów w aquaparku H2ostróg. W miarę możliwości chcę się zająć sprawą lodowiska – powiedział tuż po ogłoszeniu wyników konkursu. Nowy dyrektor miał przekonać członków komisji również większym otwarciem na imprezy i wydarzenia sportowe, które nie będą obciążać budżetu Ośrodka.

Paweł Król zasiądzie w fotelu dyrektora OSiRu po uregulowaniu formalności u swojego obecnego pracodawcy.

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Dominik Konieczny

Dominik Konieczny

Wiceprezydent Raciborza

Michał Fita

Michał Fita

Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu - TKALNIA, były wiceprezydent Raciborza

Paweł Król

Paweł Król

Dyrektor OSiR Racibórz