Wtorek, 27 lipca 2021

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

RSS

Gabriela Lenartowicz: żebyśmy się pięknie potrafili spierać

19.12.2018 00:33 | 1 komentarz | ma.w

Na sesji budżetowej rady powiatu gościła posłanka Gabriela Lenartowicz (Platforma Obywatelska). - Z dużą przyjemnością przyjęłam zaproszenie by uczestniczyć w obradach - powiedziała na początku posiedzenia.

Gabriela Lenartowicz: żebyśmy się pięknie potrafili spierać
Gabriela Lenartowicz gościła na grudniowej - budżetowej sesji rady powiatu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Złożyła gratulacje staroście Grzegorzowi Swobodzie i wszystkim radnym, że zostali wybrani do samorządu powiatowego. - Życzę państwu satysfakcji z pracy w radzie i spełnienia oczekiwań oraz założeń programowych, a także akceptacji ze strony wyborców i całej społeczności powiatu raciborskiego - mówiła pani poseł.

Dzień uchwalenia budżetu powiatu poseł Lenartowicz nazwała najważniejszym momentem pracy samorządu.

Zadeklarowała radzie powiatu "wszelką pomoc i współpracę". - Tak jak to było dotychczas. Pomogę gdy tylko państwo zwrócicie się o takie wsparcie - zaznaczyła posłanka, podkreślając, że jest jedyną wybraną do Sejmu RP spośród mieszkańców powiatu raciborskiego. - Pozwolę sobie zadeklarować, ponad podziałami, chęć reprezentowania potrzeb czy interesów mieszkańców powiatu raciborskiego. Mam nadzieję, że zechcą z tego wsparcia i pomocy skorzystać - dodała.

Przemawiając na sesji G. Lenartowicz złożyła też życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. - Pokoju w sercach i domach, satysfakcji i miłości i w przyszłym roku, tu adresuję życzenia do tych, którzy poruszają się w sferze publicznej i politycznej, także tej lokalnej, żeby wszystkie nieuchronne spory były o dobrą i szlachetną sprawę i przy użyciu szlachetnego oręża. Żebyśmy się pięknie potrafili spierać dla dobra kraju i społeczności lokalnej - zwieńczyła swoje wystąpienie pani poseł.

Ludzie:

Gabriela  Lenartowicz

Gabriela Lenartowicz

Poseł na Sejm