Tanecznym krokiem po zwycięstwo [ZDJĘCIA]

07.11.2018 08:29 | 0 komentarzy | d

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu triumfowali w Będzinie oraz Ozimku.

Wiktoria Bogdziewicz i Kacper Sypniewski.

27 października odbył się V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Będzina. Podczas turnieju raciborską placówkę reprezentowali:

• Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko - wywalczyli finałowe 6 miejsce i punkt premium w kategorii powyżej 16 lat w tańcach standardowych klasy D. Już tylko jeden punkt dzieli parę od wyższej klasy tanecznej C w stylu tańców standardowych (opiekun: W. Cabaj);
  • Kacper Sypniewski i Wiktoria Bogdziewicz – para wytańczyła również finałowe 6 miejsce i zdobyła kolejny punkt premium w kategorii 14-15 lat kombinacji klasy F (opiekun:. W. Cabaj);
  • Mateusz Marcinek i Roksana Skrzyszowska - jedna z najmłodszych par wytańczyła swój 3 punkt premium, zdobywając II miejsce w kategorii 10-11 lat kl. H (opiekun R. Bernat);
  • Adam Nagel i Anna Pason - para zdobyła I miejsce i tym samym ostatni już raz zatańczyła w kl.G 12-13 lat, bowiem uzyskała maksymalną ilość punktów premium w tej kategorii i została przeklasyfikowana do wyższej - sportowej klasy tanecznej F (opiekun R. Bernat).

Z kolei w ubiegłą niedzielę 4 listopada podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego Ozimek 2018, para taneczna KTT Rewia, Kacper Sypniewski i Wiktoria Bogdziewicz wytańczyła pierwsze miejsce. W kategorii 14-15 lat kombinacji stylów klasy F Kacper i Wiki zdobyli złoty medal i punkt premium. Nauczycielem pary jest Wioletta Cabaj.