środa, 22 maja 2024

imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

RSS

Justyna Święty - Ersetic doceniona przez Radę Miasta Racibórz. Ona dziękowała władzom za remont stadionu

29.08.2018 16:50 | 2 komentarze | ma.w

Prezydent Mirosław Lenk przyprowadził na sierpniową sesję Rady Miasta Racibórz podwójną mistrzynię Europy (400 m indywidualnie i w sztafecie) Justynę Święty - Ersetic. Szef rady wręczył jej bukiet kwiatów, a radni zrobili sobie z nią zdjęcie. Święty powiedziała, że jest wdzięczna za modernizację stadionu miejskiego. - Nie będę już musiała jeździć na treningi do Katowic - dodała mistrzyni.

Justyna Święty - Ersetic doceniona przez Radę Miasta Racibórz. Ona dziękowała władzom za remont stadionu
- Do tej pory oglądałem panią tylko w telewizji - cieszył się radny Janusz Loch mogąc ucałować dłoń lekkoatletki z Raciborza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gratulacje dla J. Święty - Ersetic przekazano na początku sierpniowej sesji. Bohaterka biegów z ME w Berlinie siedziała krótko na fotelu zajmowanym zwyczajowo przez prezydenta Lenka. - Czy to już tak na stałe? - pytaliśmy włodarza. - Nie mam nic przeciwko - śmiał się Lenk wraz z mistrzynią. Święty - Ersetic dziękowała raciborzanom, że tak pięknie ją powitali po przyjeździe z mistrzostw, na Ocicach. - Wszyscy mi zazdrościli tego powitania - podkreśliła. Po otrzymaniu kwiatów i krótkiej przemowie przed radą opuściła obrady.

Przypomnijmy, że wcześniej, tuż po wywalczeniu złotych medali na ME, prezydent Mirosław Lenk wraz z samorządowcami miasta i powiatu przekazał raciborskiej mistrzyni symboliczny czek na kwotę 10 tys. zł.

Wspólne zdjęcie radnych Raciborza z Justyną Święty

Ludzie:

Justyna Święty-Ersetic

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka