Sobota, 25 maja 2024

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

Odra Wodzisław sięgnęła po mocne nazwiska

12.07.2018 16:00 | 6 komentarzy | kozz

Solidne wzmocnienia jak na klub z klasy okręgowej. Szumne zapowiedzi o powrocie na wyższe szczeble ligowe mogą okazać się trafne, aczkolwiek wszystko zweryfikuje boisko. Odra Wodzisław prezentuje nowe nazwiska w swoich szeregach.

Odra Wodzisław sięgnęła po mocne nazwiska
fot. instagram/blcrose0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oficjalnie dotychczas zaprezentowano tylko zawodnika z Ghany Alexandra Turksona i trenera Ryszarda Wieczorka. To oczywiście nie koniec mocnych nazwisk, które Odra ma zamiar niebawem zaprezentować.

Z naszych informacji wynika, że do Odry dołączyli Mariusz Zganiacz, Jarosław Wieczorek i Piotr Szymiczek oraz młody Hiszpan Roger Ferrandis Pastor.

Szczególnie tych polskich nazwisk nie trzeba przeciętnemu kibicowi przedstawiać, ale z dziennikarskiego obowiązku to zrobimy.

Mariusz Zganiacz, urodzony w Wodzisławiu Śląskim to doświadczony 34-letni pomocnik z przeszłością m.in. w Odrze Wodzisław, Legii Warszawa, Koronie Kielce czy Piaście Gliwice. Ostatnie lata spędził poza ekstraklasą grając w GKS-ie Tychy i ROW-ie 1964 Rybnik.

Jarosław Wieczorek, urodzony w Wodzisławiu Śląskim. 32-latek grający na pozycji pomocnika, syn obecnego trenera Odry Ryszarda. W przeszłości grał m.in. w Odrze Wodzisław, Polonii Bytom, Koronie Kielce, ROW 1964 Rybnik i GKS Katowice. Ostatnie lata spędził niższych ligach - Finishparkiecie Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Legionovii Legionowo i Ruchu Zdzieszowice.

Piotr Szymiczek, również urodzony w Wodzisławiu Śląskim 36-letni obrońca. W przeszłości lata grał w wodzisławskiej Odrze, później w Stali Stalowa Wola, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Polonii Marklowice i ostatnio Unii Turza Śląska.

Do kompletu dochodzi jeszcze testowany młody 19-letni Hiszpan Roger Ferrandis Pastor, wychowanek klubu spod Walencji - Unión Deportiva Oliva, a ostatnio grający w Alboraya UD. Oba kluby grają na szczeblu regionalnym.

Czy to koniec hiszpańskich testów nie wiadomo, cytując zamieszczone w serwisie społecznościowym słowa dyrektora sportowego Odry Sebastiana Paulusa "Pierwszy hiszpański zawodnik przyjechał".

Jak będzie ostatecznie wyglądała kadra Odry dowiemy się już niebawem. Początek sezonu w drugi weekend sierpnia.

Ludzie:

Jarosław Wieczorek

Jarosław Wieczorek

Poseł na Sejm, były Wojewoda Śląski