Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Eko-Okna dopłacą pracownikom do opieki nad dziećmi

18.01.2018 21:24 | 0 komentarzy | ż

Kontakt z językiem obcym, zajęcia z logopedą, zooterapia, rytmika, zabawy na świeżym powietrzu oraz profesjonalna opieka wykwalifikowanej kadry, to tylko niektóre z możliwości jakie dostępne są dla dzieci pracowników EKO-OKNA S.A. w ramach „Żłobka Partnerskiego”. Z początkiem roku, pociechy osób zatrudnionych w kornickim przedsiębiorstwie, mogą korzystać z placówki w Cyprzanowie.

Eko-Okna dopłacą pracownikom do opieki nad dziećmi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wraz z początkiem tego roku, firma EKO-OKNA S.A. proponuje swoim pracownikom możliwość opieki dla dzieci w ramach „Żłobka Partnerskiego”. Program realizowany jest przy współpracy z Raciborskim Centrum Opieki nad Dziećmi. Maluchy uczęszczać będą do należącego do Centrum żłobka w Cyprzanowie.

- W firmie pracuje wiele osób, które mają dzieci w wieku żłobkowym. Chcemy, aby nasi pracownicy mieli pewność, że ich maluchy są pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogów. Oferta Raciborskiego Centrum Opieki nad Dziećmi jest niezwykle bogata i każdy rodzic znajdzie odpowiednie zajęcia dla swojego maluszka. Co więcej, Cyprzanów znajduje się niedaleko naszego zakładu, więc odebranie dzieci będzie łatwe i szybkie – powiedziała Barbara Frankowicz, Kierownik Działu Personalnego EKO-OKNA S.A.

W placówce, nacisk kładziony jest na indywidualne podejście do podopiecznych. - Pracujący rodzic, może swobodnie wypełnić swoje obowiązki zawodowe, będąc przy tym spokojnym o dziecko. Kadrę zajmującą się naszymi najmłodszymi podopiecznymi stanowią przede wszystkim nauczyciele oraz pedagodzy, opiekunki dziecięce, terapeuci, logopeda, psycholog i pielęgniarki. Nasza placówka stwarza dziecku przytulne warunki, możliwie jak najbardziej zbliżone do tych domowych, dając mu tym samym poczucie bezpieczeństwa, miłej atmosfery oraz komfortu – zapewniają Daniela Szarata-Kuklewicz i Mariusz Suprowicz, właściciele Raciborskiego Centrum Opieki nad Dziećmi.

Maluchy biorą udział w zajęciach nauki języka angielskiego oraz niemieckiego, które prowadzone są w formie zabawy. Codziennie obecny jest także psycholog, który towarzyszy dzieciom w trakcie ich aktywności. Podopieczni korzystają również z zajęć zooterapii. - Oprócz tego mogą brać udział w profesjonalnych przedstawieniach teatralnych, spacerach, latem kąpieli w basenie, przyjęć urodzinowych, wizyt fryzjera i stomatologa. Ponadto organizujemy przyjęcia okolicznościowe (Dzień Matki, Dzień Ojca, itp.), sesje zdjęciowe oraz warsztaty kulinarne – dodają przedstawiciele placówki. W żłobku zapewnione są zbilansowane posiłki, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:00 do 18:00, jak również w okresie wakacji i ferii zimowych.

źródło: Adventure Media/Eko-Okna