imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski rozgromiły rezerwy Mitechu Żywiec [ZDJĘCIA]

24.04.2017 19:57 | 0 komentarzy | AgaKa

Niedzielny mecz kobiet zakończył się zwycięstwem gospodyń, 7:0 (4:0).

Drużyna z Wodzisławia Śląskiego w niedzielnym spotkaniu zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Do przerwy na tablicy wyników było już 4:0. Pierwsza bramka padła w 16. minucie, a jej autorką została Klaudia Adamek. Zawodniczka strzeliła jeszcze dwie bramki: w 33. minucie i 41. minucie spotkania. Czwartą bramkę w pierwszej połowie strzeliła Agnieszka Gałuszka (27. minuta).

Walka o kolejne gole w drugiej połowie żeńskiego spotkania na Bogumińskiej była równie dobra. Padły trzy kolejne gole: Katarzyna Kelner strzeliła bramkę w 51. minucie, kolejna bramka padła pięć minut później, a jej autorką została Agnieszka Gałuszka. Trzecia bramka padła po strzale Katarzyny Kelner (75. minuta).

Piłkarki SWD umocniły się na szóstej pozycji w drugoligowej tabeli.

SWD Wodzisław Śląski - TS Mitech Żywiec 7:0 (4:0)

Bramki: Klaudia Adamek 3 (16., 33., 41.), Agnieszka Gałuszka 2 (27., 56.), Katarzyna Kelner 2 (51., 75.)

SWD Wodzisław Śląski: Natalia Pytlik, Agnieszka Szymiczek, Anita Buchta, Krystyna Kuśnierz, Klaudia Adamek, Daria Jarząb, Daria Mandrela, Katarzyna Kelner, Agnieszka Gałuszka, Natalia Miąsko, Wiktoria Marzec.

TS Mitech Żywiec: Katarzyna Huodek, Karolina Gruszka, Agnieszka Spandel, Natalia Gotkowska, Sandra Czech, Oliwia Skowron, Natalia Zawada, Weronika Wisła, Wioleta Bierońska, Emilia Walkosz, Patrycja Zduniok.