Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Podopieczni Sandry Pniak na turnieju w Sosnowcu

14.02.2017 14:04 | 0 komentarzy | kozz

Drugi raz w tym roku podopieczni trener Sandry Pniak wzięli udział w międzynarodowym turnieju judo, tym razem w Sosnowcu.

Podopieczni Sandry Pniak na turnieju w Sosnowcu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na macie rywalizowali Czesi, Słowacy i Polacy (460 zawodników), w tym 13 judoków z klubu Judo Kids, którzy jak zwykle dali z siebie wszystko. Ciężka praca, jaką wykonują na treningach po raz kolejny przyniosła efekty w postaci medali - tym razem udało się zdobyć trzy złote krążki. Jak podkreśla trener wszyscy zawodnicy walczyli na 100% swoich możliwości, a emocje po wygranych udzieliły się wszystkim - były wybuchy radości oraz łzy wzruszenia. Także ci, którzy musieli dziś uznać wyższość rywali byli bardzo przejęci, jednak dzięki wskazówkom trener wiedzą, nad czym należy popracować, na co zwrócić uwagę i jakie wnioski wyciągnąć na przyszłość i z pewnością na kolejnych zawodach przekują tą trudną lekcję w sukces.

"... Judo to droga życia która uczy naszych młodych zawodników wytrwałości, uczciwości i ciężkiej pracy, która procentuje podczas walki czy zawodów. Uczy odporności na stres, może być także lekcją pokory, gdyż nie zawsze uda się wygrać, a umiejętność godnego przyjmowania porażki pozwala kształtować szacunek dla siebie i rywala po drugiej stronie maty.."

ZŁOTO

- Zosia Zdziebło

- Adrian Stefański

- Otylia Kwaśniewska

SREBRO

- Weronika Wieliczko

- Jagoda Rychold

- Patryk Bażan

- Hania Kwaśniewska

BRĄZ

- Maks Fryc

- Bartek Wiśniewski

- Marta Buda

- Nicola Starostka

- Julia Bażan

- Antek Rychold