Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Jej wynalazek został wyprodukowany i pokazany światu

08.12.2016 19:28 | 0 komentarzy | kozz

Niebywały sukces zawodniczki judo, podopieczna znanej już nam Sandry Pniak osiągnęła ogromny sukces w całkiem innej dziedzinie. Mowa o Hani Kwaśniewskiej. 

Jej wynalazek został wyprodukowany i pokazany światu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kreatywne myślenie zaczyna być modą, zawodniczka Sandry Pniak uczęszczająca na judo, zdecydowanie może pochwalić się głową pełną kreatywności. Jak widać judo pomaga w osiąganiu sukcesów nie tylko na macie

"Sztuczo Kredki" - Zabawka, która powstała w głowie dziecka. 10-11 września br. w Zabrzu odbył się jeden z 4 organizowanych w Polsce Dni "Fabryka Zabawek Kinder Niespodzianka", w czasie którego dzieci, poprzez rysunek, mogły przedstawiać pomysły nowych kreatywnych zabawek. Zawodniczka trener Sandry Pniak, Hania Kwaśniewska wzięła udział w takim ogólnopolskim konkursie.

Na początku grudnia, jako laureatka konkursu "Fabryka Zabawek Kinder Niespodzianka" - Mali Kreatywni Wynalazcy Hania została zaproszona do Warszawy, by wziąć udział w stworzeniu zabawki "Sztuczo kredki", którą sama od początku do końca zaprojektowała. Radość jest ogromna, ponieważ z ponad 1600 prac wykonanych przez dzieci z całej Polski do finału dostało się tylko 6, w tym praca Hani. Jej wynalazek został wyprodukowany i pokazany światu. Nakręcono także reportaż z tego wydarzenia wraz z tzw. ramówką reklamową, którą będzie można zobaczyć już od 10 grudnia 2016 do 26 lutego 2017 w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. W Oranżerii w Krainie Kinder Niespodzianki udostępniona zostanie wystawa z projektami finalistów w tym Hani, będzie można także obejrzeć cały reportaż zrealizowany podczas tworzenia zabawek zaprojektowanych przez młodych wynalazców.

Tak zaczynają "Gwiazdy Telewizji" - poinformujemy Was jeżeli reportaż pojawi się w ogólnodostępnej telewizji. Przedstawiamy wynalazek i parę zdjęć wykonanych roboczo w studiu. Zachęcamy wszystkich do zabawy swoją wyobraźnią. Należy mieć marzenia i cele do zrealizowania. Hani Kwaśniewskiej z całego serca gratulujemy tak ogromnego sukcesu. Jesteśmy dumni, że mamy tak kreatywnych zawodników! Jak widać sport uczy ogromnej kreatywności.

Judo Kids