Sobota, 23 października 2021

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Starosta chce zabrać radnych na wycieczkę do Koźla

27.10.2015 19:29 | 0 komentarzy | ma.w

- Nie podjąłem żadnej decyzji dotyczącej Zakładu Diagnostyki w szpitalu - zapewnił na sesji Ryszard Winiarski i zapowiedział, że zabierze radnych do Koźla, gdzie szpital działa w oparciu o wydzierżawioną prywatnej firmie diagnostykę. - Tylko, żeby był to profesjonalnie przygotowany wyjazd - apelował dziś doń Dawid Wacławczyk.

Starosta chce zabrać radnych na wycieczkę do Koźla
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wspólnie z Dominikiem Koniecznym krytycznie odnieśli się do decyzji starosty Winiarskiego, który tydzień wcześniej nie wpuścił na spotkanie dotyczące przyszłości ZDiT przedstawicieli związków zawodowych i szefowej zakładu Małgorzaty Komarnickiej. - Zostawił pan związki za drzwiami, a radni chcą poznać argumenty ze wszystkich stron w tej sprawie - zauważył D. Wacławczyk. Radny Konieczny powiedział, że sprawa zakończyła się nieprzyjemnie. Wytknął Winiarskiemu, że chwali się radnym co sesję na jakich imprezach bywał i gdzie udzielił swych patronatów, a w raporcie zabrakło omówienia spotkania na temat przyszłości zakładu diagnostyki.

Starosta Winiarski prosił o spokojne potraktowanie tego tematu i obiecał przedstawić radnym rzetelną analizę zawierającą plusy i minusy rozwiązań zaplanowanych przez dyrekcję szpitala dla ZDiT.

 

Ludzie:

Dawid Wacławczyk

Dawid Wacławczyk

Wiceprezydent Raciborza

Dominik Konieczny

Dominik Konieczny

Wiceprezydent Raciborza

Ryszard Winiarski

Ryszard Winiarski

Starosta Raciborski