Wtorek, 6 sierpnia 2024

imieniny: Jakuba, Sławy, Sykstusa

Trzy minuty Płoni. Przyszłość II Rogów pokonana

19.04.2015 11:00 | 0 komentarzy | MAD

W siedemnastej kolejce pierwszej grupy raciborskiej B klasy spotkały się ze sobą sąsiadujące w tabeli drużyny: LKS Płonia oraz KS Przyszłość II Rogów. Wyżej notowana Przyszłość przegrała na Płoni 1:3. Decydujące okazały się trzy minuty spotkania. Najpierw w 76. minucie wynik na 2:1 zmienił Tomasz Grela, w 79. z kolei zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Marcin Dradrach. Płonia mogła pokonać gości jeszcze wyżej, jednak rzutu karnego nie wykorzystał stojący w tym spotkaniu w bramce gospodarzy Grzegorz Borys.

LKS Płonia – KS Rogów II 3:1 (1:0)

Bramki: Roman Wochnik 40., Tomasz Grela 76., Marcin Dradrach 79., - Sławomir Glenc 73.

LKS Płonia: Grzegorz Borys, Michał Joszko, Paweł Gocyła (46. Paweł Zurowietz), Adam Jurczyk, Marek Grela, Maciej Pawlisz (37. Roman Wochnik), Mateusz Małyska, Jacek Świeczyński, Tomasz Grela, Adam Bohonos, Marcin Dradrach

Rezerwowi: Paweł Zurowietz, Roman Wochnik, Ireneusz Bernat, Paweł Rycka, Piotr Barlik

Trener: Ireneusz Bernat

Przyszłość II Rogów: Mateusz Bolik, Rafał Tront, Bartosz Stebel (46. Tobiasz Glenc), Dariusz Wodecki, Patryk Pietrasz, Krystian Prusowski, Mateusz Rajman, Marcin Ochojski, Sebastian Jaszczak, Mateusz Maciejczyk (60. Rafał Glenc), Sławomir Glenc

Rezerwowi: Rafał Glenc, Tobiasz Glenc, Radosław Ciuberek

Trener: Radosław Ciuberek

Żółta karta: Sławomir Glenc (Rogów)

Sędziowali: Andrzej Niestrój, Marcin Bednarz, Wojciech Sławiarz