Poniedziałek, 5 sierpnia 2024

imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

Medale unitów w Rudzie Śląskiej

25.02.2015 14:07 | 0 komentarzy | kozz

14 medali w tym 3 złote, 7 srebrnych i 4 brązowe wywalczyli młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas sobotnich (21.02) zawodów Mistrzostw Śląska Dzieci i Pucharu Śląska Kadetów, które odbyły się w Rudzie Śląskiej.

W klasyfikacji klubowej (dzieci) MKZ Unia Racibórz zajęła bezapelacyjnie pierwsze miejsce. Na najwyższym stopniu podium w rywalizacji dzieci stanęli Adrian Weczerek (35 kg), Jakub Kustos (53 kg) i Kacper Pogorzelski (+66 kg). Srebrne medale zdobyli Kamil Kapciak (35 kg), Michał Rostek (42 kg), Marcin Łaszewicz (47 kg), Roman Waszek (59 kg), Maciej Krupa (53 kg) i Kamil Zięba (+66 kg). Natomiast brązowe medale wywalczyli Szymon Sosnowski (32 kg), Mateusz Iwanowski (42 kg), Kacper Podsiadło (47 kg) oraz Igor Skiba (53 kg). W grupie kadetów Sebastian Weczerek wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej 54 kg. Opiekę szkoleniową nad zawodnikami MKZ Unia Racibórz, którzy startowali w Rudzie Śląskiej sprawują Piotr Żurawik i Mateusz Wanke.