Poniedziałek, 1 lipca 2024

imieniny: Haliny, Mariana, Klarysy

RSS

Liderów dwóch

19.01.2010 00:00 mon
Kibice spotkają się z żużlowcami RKM ROW Rybnik.
Choć do rozpoczęcia sezonu żużlowego jeszcze daleko, jednak kibice RKM ROW mogą przed sezonem porozmawiać z liderami rekinów. Spotkanie z Ronnie Jamrożym i Mariuszem Węgrzykiem odbędzie się w ostatnim tygodniu stycznia.
 
Zarówno Jamroży jak i Węgrzyk w zeszłym sezonie należeli do najlepiej punktujących zawodników naszej drużyny, więc można się spodziewać, że i w nadchodzących rozgrywkach pozostaną pewnymi punktami zespołu. Mimo, że sezon rozpoczyna się w początkach kwietnia, już tarez ekipa RKM ROW solidnie przygotowuje się do rozgrywek. W ostatnich dniach stycznia zespół wyjeżdża na obóz przygotowawczy do Austrii, jednak jeszcze przed wyjazdem wszyscy zainteresowani kibice będą mogli porozmawiać z dwójką czołowych zawodników rybnickiej drużyny.Ronnie Jamroży dobrą postawą na torze szybko zaskarbił sobie sympatię rybnickich kibiców, niestety w trakcie sezonu doznał poważnej kontuzji (złamanie obojczyka), która wykluczyła go z kilku spotkań ligowych. Kontuzji nabawił się podczas jazdy na motocrossie. Był jednak jednym z pierwszych zawodników, którzy zdecydowali się związać z RKM ROW na sezon 2010.
 
– Cieszę się, że już ustaliłem warunki nowego kontraktu z Rybnikiem. Rozmowy toczyły się od dłuższego czasu i doszliśmy do porozumienia. Nowy kontrakt daje mi motywację do osiągania jeszcze lepszych wyników. Nie ma co ukrywać, że dobrze czułem sie w rybnickim klubie. Mamy wspaniałych kibiców, którzy licznie pojawiali się na każdym meczu i bardzo mocno dopingowali nas. W zespole panowała dobra atmosfera i mam nadzieję, że tak samo będzie w nowym sezonie. W Rybniku mam już swoich sponsorów i wierzę, że uda się zachęcić do współpracy nowych. Po bardzo udanym sezonie 2009 liczę na jeszcze lepszy następny sezon – przyznał Jamroży na swojej oficjalnej stronie internetowej po podpisaniu kontraktu.
 
Jak deklaruje zarząd rybnickiego klubu, w umowie jaką podpisał z RKM ROW jest zapis zabraniający zawodnikowi jeżdżenia na motocrossie w trakcie sezonu. Choć podobno dostał z klubu zgodę na skoki ze spadochronem, którym z lubością oddaje się w wolnych chwilach.Spotkanie z Jamrożym oraz Węgrzykiem zaplanowano na 28 stycznia w Amanis Sport Pub (centrum handlowe Misztela). Początek o godz. 17.30.
 
(mon)
  • Numer: 3 (167)
  • Data wydania: 19.01.10