Płomień zdemolowany. Dwa gole znanego ligowca

02.10.2018 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – IV liga

Płomień Połomia nie miał nic do powiedzenia w meczu z Drzewiarzem Jasienica, który wygrał 6:0.

Oczywistym faworytem spotkania byli goście, którzy ze swojej roli faworyta zaczęli się wywiązywać od samego początku. Już w pierwszej minucie premierowego gola zdobył Paweł Chojnacki, który kilkanaście minut później podwyższył prowadzenie. Po chwili na listę strzelców wpisał się Dariusz Kołodziej, znany z występów m.in. w Podbeskidziu Bielsko-Biała i Górnika Zabrze. Podobnie jak Chojnacki, on również zakończył spotkanie z dwoma trafieniami. Przed przerwą z rzutu karnego trafił też Dariusz Łoś. W drugiej części na 5:0 podwyższył Filip Gajda, a wynik ustalił wspomniany Kołodziej. (adi)

Płomień Połomia 0:6 Drzewiarz Jasienica

Bramki: Chojnacki (1.), (18.), Kołodziej (21.), (74.), Łoś (24.k), Gajda (55.)

Płomień: Antończyk (46. Piszczek), Dzierżęga (46. Kania), Gościniewicz (75. Zawiślak), Krzystała, Kudziełko, Cieślak, Lubszczyk, Szypuła, Ucher, Łyczko (60. Wawrziczek), Łaski. Trener Mirosław Szwarga.

• Numer: 40 (933)
  • Data wydania: 02.10.18