Derby dla Odry

15.08.2017 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa.

W derbach Wodzisławia Odra Wodzisław pokonała 3:1 w meczu wyjazdowym Naprzód Zawada.

Już w 3. minucie bramkarza gospodarzy głową pokonał Łukasz Sell. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie mimo okazji tak ze strony Odry, jak i Naprzodu. W 55. minucie podopieczni Tomasz Włoki podwyższyli na 2:0, po tym, jak piłkę do własnej bramki skierował Krystian Prusowski. W doliczonym czasie gry padły jeszcze dwa gole. Na 3:0 podwyższył Błażej Radler, który mocnym strzałem z prawej nogi wykończył akcję po rzucie rożnym, a tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie, honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Łukasz Wolski.

Naprzód Zawada - Odra Wodzisław 1:3

Bramki: Wolski (90.+3.) – Sell (3.), Prusowski (57. sam.), Radler (91.)

Naprzód: Mrozek, Kocerba, Duda, Trzetrzelewski, Prusowski, Michna, Dzierżęga, Krystman, Ochwat (75. Majszak), Kluczka (78. Szewczyk), Wolski. Trener Dariusz Gawryszuk.

Odra: Wacławiec, Gać, Górnicki, Krzyżok, Markiewicz (57. Nowak), Paszek (80. Sienkiewicz), Przydatek, Radler, Sell (65. Krause), Starowicz, Tarka (65. Gojny). Trener Tomasz Włoka.

• Numer: 33 (874)
  • Data wydania: 15.08.17