Odra Centrum nie dała szans Polonii Łaziska

21.03.2017 00:00 red.

Piłka nożna – Klasa okręgowa

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. pokonała w Łaziskach tamtejszą Polonię 3:0. Piłkarze zgotowali przybyłym na boisko kibicom prawdziwą ucztę dla oka.

Zaciekła walka obu drużyn zaowocowała pierwszym golem dopiero w 46. minucie meczu. Jego autorem był Jakub Panic. Cztery minuty później kibice Odry Centrum świętowali strzelenie drugiego gola, jego autorem został Tomasz Zieliński. Piłkarze Polonii Łaziska nie chcieli jednak tak łatwo się poddać. Usilne próby strzelenia gola kończyły się strzałami w poprzeczkę lub znakomitymi interwencjami bramkarza MKP Marka Krawczyka. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2:0, już w doliczonym czasie gry, a dokładnie w 93.minucie Marcin Lukoszek ustalił wynik meczu na 3:0.