I Turniej Grand Prix Śląska Amatorów w Chorzowie

21.03.2017 00:00 red.

12 marca w Chorzowie odbył się I Turniej Grand Prix Śląska Amatorów w tenisie stołowym.

Do zmagań przystąpili również zawodnicy Relaksu Wodzisław Śl. Startujących zawodników podzielono na cztery kategorie wiekowe oraz kategorię kobiet i kategorię open obejmującą startujących we wszystkich kategoriach wiekowych. Kobiety oprócz startu w swojej kategorii mogły startować również w kategoriach wiekowych wspólnie z mężczyznami. Klub Relaks Wodzisław w zawodach tych reprezentowali: Jacek Balawajder i Bogusław Balawajder. Jacek Balawajder odniósł zwycięstwo w silnie obsadzonej kategorii wiekowej od 41 do 55 lat, pokonując w finale tej kategorii Artura Gwizdonia z Będzina 3:0. Drugi z pszowskich zawodników zajął w tej kategorii 5. miejsce. W kategorii open Jacek Balawajder po zwycięstwie 3:2 nad reprezentantem OSiR Skałka Świętochłowice Rafałem Wójcikiem zajął 3. miejsce, a Bogusław Balawajder ostatecznie został sklasyfikowany na miejscu 11.

• Numer: 12 (853)
  • Data wydania: 21.03.17