Unia przywiozła punkt z Wrocławia

20.09.2016 00:00 red.

PIŁKA NOŻNA Unia Turza zremisowała na wyjeździe 1:1 z rezerwami Śląska Wrocław. Gola na wagę punktu zdobył niezawodny Dawid Hanzel.

Losy meczu rozstrzygnęły się w pierwszych 25 minutach meczu. W 17. minucie gospodarze rozklepali defensywę Unii i Adrian Repski strzałem pod poprzeczkę pokonał Marcina Musioła. 8 minut później wyrównał Dawid Hanzel, który zamknął na dalszym słupku dośrodkowanie Bartłomieja Sikorskiego. Wynik remisowy utrzymał się już do końca spotkania. Można więc stwierdzić, że Unia przełamała klątwę bramek, które w poprzednich trzech meczach traciła w ostatnich minutach czasu, co kosztowało ją 5 punktów.

Śląsk II Wrocław - Unia Turza 1:1

Bramki: Repski (17.) – Hanzel (25.). Kartki: Matusik, Cieśla, Sobczak – Hanzel, Szymiczek. Unia Turza: Musioł, Glenc, Bochenek, Kuczok, Szymiczek (81. Radler), Jagła (77. Domin), Markiewicz, Sikorski, Sitnik (64. Staniczek), Kulczyk (88. Dariusz Pawlusiński, Hanzel. Trener: Jan Adamczyk.

• Numer: 38 (827)
  • Data wydania: 20.09.16