Mecz na szczycie nie dla Unii

20.10.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – IV liga

Bijąca do niedawna wszystkich po kolei Unia Turza doznała w miniony weekend drugiej z rzędu porażki. Tym razem na wyjeździe wyraźnie uległa wiceliderowi Polonii Łaziska Górne. Kibice z Turzy mają nadzieję, że to tylko lekka zadyszka, a nie oznaki kryzysu.

Problemy Unii rozpoczęły się w 21. minucie kiedy po akcji Radosława Kaczmarczyka, Artur Korcz musiał dostawić tylko nogę by zdobyć prowadzenie dla swojej drużyny. I choć Unia miała optyczną przewagę to nie przekładało się to na bramki. A miejscowi? Byli do bólu skuteczni. W 72. minucie sprawiający sporo problemów defensywie Unii Mateusz Mazurek przedarł się w pole karne i dograł do Kaczamarczyka, który podwyższył na 2:0. Wspomniany Mazurek w 90. minucie po indywidualnej akcji ustalił wynik meczu na 3:0.

Polonia Łaziska Górne – Unia Turza 3:0

Bramki: Korcz (21.), Kaczmarczyk (72.), Mazurek (90.)

Skład Unii: Musioł, Gojny (76. Sosna ), Bochenek, Kuczok, Nowak (67. Krzyżok ), Szymiczek (63. Szkatuła ), S. Markiewicz, Sikorski, Polak (63. E. Markiewicz ), Kulczyk, Hanzel. Trener : Jan Adamczyk.

• Numer: 42 (779)
  • Data wydania: 20.10.15