Wypoczynek Buków nie dał rady Kuźni Raciborskiej

18.08.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa A, podokręg Racibórz

Wypoczynek jako pierwsza drużyna miała okazję zagrać na nowym odnowionym stadionie Stali Kuźnia. Wyjazdowy mecz nie zakończył jednak po myśli piłkarzy z Bukowa.

Wynik spotkania już w 3. minucie spotkania otworzył Mateusz Korzonek i wydawało się, że lepiej spotkanie dla goście ułożyć się nie mogło. W 21. minucie było już jednak 1:1 po bramce Marcina Hólima. Jeszcze przed przerwą Stal objęła prowadzenie po bramce Damiana Kiliana, który trafił w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Ten sam zawodnik kilkanaście minut po zmianie stron podwyższył prowadzenia na 3:1. Ale w 65. minucie kontaktowego gola strzelił Korzonek i piłkarzom Wypoczynku wróciła nadzieja na wywiezienie jakiejś zdobyczy punktowej. Definitywnie rozwiał ją Piotr Wiączek, który w doliczonym czasie trafił na 4:2.

Stal Kuźnia Raciborska – Wypoczynek Buków 4:2

Bramki: Hómin, Kilian 2, Wiączek – Korzonek 2

Wypoczynek: Tomala, Lucyga, Zdybski (62. Wodecki), Siódmok, M. Zając, Grzybek, R. Zając, Elsner, Kwiatoń, Korzonek, Kłosok. Trener: Sławomir Królczyk.

• Numer: 33 (770)
  • Data wydania: 18.08.15