I Rogowski Bieg Parafialny – sprawdź kto wygrał

30.06.2015 00:00 adam

BIEGI

W sobotnie popołudnie 20 czerwca odbył się I  Rogowski Bieg Parafialny. Wystartowało w nim 40 zawodników, a kolejnych 5 w zmaganiach nordic walking. Uczestnicy zmagań rywalizowali na dystansie 3,7 km. Wygrał  24-letni Artur Oślizło z czasem 12:47. Drugie miejsce zajął 51-letni Janusz Magiera, którego czas wyniósł 13:15, a miejsce 3. wywalczył 40-letni Sebastian Wolny, który linię mety minął z czasem 13:32. Nordic walking wygrała Sandra Jaszek-Świeczek, przed  Gabrielą Muchą i Joanną Matuszek. Najmłodszym uczestnikiem zmagań był 9-letni Błażej Mielnicki a najstarszym 60-letni Antoni Kuczera. - Imprezę uważam za duży sukces rogowskiego społeczeństwa, które pokazało, że sobotnie popołudnie można spędzać wspólnie i sportowo – podkreśla Tomasz Mrozek, organizator Biegu, który już teraz zaprasza na przyszłoroczną II edycję zmagań.

• Numer: 26 (763)
  • Data wydania: 30.06.15