Lubomia lepsza od Rymera

26.05.2015 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

W meczu sąsiadów z tabeli Rymera Rybnik i Silesii Lubomia zdecydowanie lepsi okazali się goście z Lubomi, którzy wygrali pewnie, bo 3:0.

Już na początku meczu napastnik drużyny z Rybnika, Łukasz Brzoska mógł dać prowadzenie swojej drużynie, jednak nie wykorzystał on dogodnej sytuacji. Za to w 23. minucie meczu Grzegorz Brózda strzelił bramkę i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W drugiej połowie meczu od 75. minuty drużyna z Lubomii prowadziła już dwoma bramkami po strzale Macieja Kocztorza, zaś drużyna Rymera Rybnik grała w osłabieniu, bo rybnicki bramkarz otrzymał czerwoną kartkę za faul. Wynik meczu na 0:3 ustalił w 86. minucie spotkania Patryk Dżedżora.