Wygrana na koniec ligi

24.02.2015 00:00 red

KOSZYKÓWKA – II liga kobiet

W ostatnim meczu rozgrywek II ligi kobiet koszykarki Olimpii Wodzisław rozbiły MLKS Rzeszów 68:37.

Wodzisławianki od początku przejęły kontrolę nad meczem i z minuty na minutę powiększały przewagę nad bezradnymi rywalkami. W miarę wyrównana była tylko druga kwarta. W pozostałych odsłonach meczu rzeszowianki stanowiły blade tło dla gospodyń.

W ligowych 14 spotkaniach Olimpia odniosła 8 zwycięstw, w 6 meczach schodziła z parkietu pokonana. Jako jedynej drużynie ligi udało jej się pokonać lidera z Katowic. Obecnie Olimpia zajmuje w ligowej tabeli drugie miejsce. Nie jest to jednak ostateczna pozycja bo część drużyn ma do rozegrania jeszcze po jedno, dwa spotkania, więc kształt tabeli może ulec zmianie.

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - MLKS Rzeszów 68:37
(20:7, 16:14, 16:4, 16:12)