Koncert rzutowy Sebastiana Wutke

27.01.2015 00:00 red

KOSZYKÓWKA – Eliminacje Mistrzostw Polski MU-16

Aż 7 celnych rzutów za 3 punkty zdobył Sebastian Wutke w meczu kadetów MKS-u Wodzisław z Pogonią Ruda Śl.

Mecz ten miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to bardzo słaba gra wodzisławian w obronie i niemoc rzutowa. Skutkowało to przegraną dziesięcioma punktami do przerwy. Na drugą połowę zespół wszedł jednak zupełnie odmieniony. Lepsza defensywa przełożyła się na lepszą grę w ataku. - Impuls jak na kapitana przystało dał Sebastian Wutke, który fantastycznie trafiał za 3 punkty. Uczynił to siedmiokrotnie w drugiej połowie, rzucając gości na „kolana”. Był to rzadko spotykany na koszykarskich parkietach wyczyn naszego zawodnika – chwali zawodnika Marek Malik, trener drużyny MKS.

MKS Wodzisław - Pogoń Ruda Śl. 86:61
(14:27, 14:11, 28:15, 30:8)

Punkty dla MKS-u zdobyli
: Wutke 26 (7x3pkt), Paryło 18, Syska 16, Banasik 9, Pawliński 9 (1x3pkt), Rybiński 6, Wodecki 2.

Trener zespołu: Marek Malik

• Numer: 4 (741)
  • Data wydania: 27.01.15