Puchar Burmistrza pozostał w Rydułtowach

04.11.2014 00:00 red

DŻUDO – Międzynarodowy Turniej w Rydułtowach

Prawie 160 zawodników wzięło udział w XIV Międzynarodowym Turnieju Judo o  Puchar Burmistrza miasta Rydułtowy, który odbył się 25 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Karola Miarki.

Uczestnicy reprezentowali 14 klubów regionu Śląska i Czech. Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy zdobyła ekipa UKS Dwójki Rydułtowy. Jej zawodnicy wywalczyli w sumie 37 medali.  Piąte miejsce w klasyfikacji klubowej wywalczyli zawodnicy Octagonu Wodzisław. Miłym akcentem tegorocznych zawodów było wręczenie przez vice – prezesa Śląskiego Związku Judo Juliusza Kowalczyka honorowych odznak Polskiego Związku Judo w stopniu brązowym członkom zarządu UKS Dwójka Rydułtowy. Odznaki otrzymali prezes klubu Eugeniusz Gwóźdź, wiceprezes klubu Adam Anderski i  sekretarz klubu Sonia Suponik.

• Numer: 44 (729)
  • Data wydania: 04.11.14