Wysokie zwycięstwo dziewczyn z SWD Wodzisław

16.09.2014 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – III liga kobiet

W sobotę piłkarki SWD rozegrały swój trzeci mecz. W wyjazdowym spotkaniu rozbiły 11:1 Wisłę Skoczów.

Zawodniczki z Wodzisławia Śl. przystąpiły do meczu bardzo zmobilizowane, z wielką wolą odniesienia pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach. Mimo niepełnego składu już od samego początku piłkarki SWD narzuciły rywalkom swój styl gry przeprowadzały szybkie kombinacyjne ataki. Szybkie prowadzenie w 10. minucie po błędzie bramkarki gospodyń dodało pewności drużynie gości, która zaczęła rozbijać rywalki. Po jednej z kontr drużynie Wisły udało się jeszcze w pierwszej połowie meczu zdobyć jak się później okazało honorowego gola. W drugiej części spotkania piłkarki SWD były bezlitosne ustalając wynik meczu w 82. minucie, na 11:1. Następny mecz rozegrany będzie w sobotę o godzinie 16.00 na stadionie miejskim przy ulicy Bogumińskiej z silną drużyną Polonii Poraj. Zarząd klubu zaprasza wszystkich do rodzinnego kibicowania.

Mirosław Oślizło

KKS Wisła Skoczów - KS SWD Wodzisław Śląski 1:11

Skład KS SWD: Pytlik, Buchta, Jaskółka, Krakowczyk, Nieborowska, Ratajczyk, Skrzypek, Solich, Szymiczek, Tlałka, Wiewióra. Ponadto: Langer, Bargiel, Cielusek, Magoń, Miąsko, Rybarczyk. Trener: Petro Herasym

Bramki: Ryszawy (20.) - Nieborowska (5.), Buchta (14.), Wiewióra (26.), (28.), Jaskółka (42.), (55.), (80.), (80.+1.), Ratajczyk (45.), Tlałka (57.), Solich (65.)

• Numer: 37 (722)
  • Data wydania: 16.09.14