Porażka Czarnych w Gamowie

02.09.2014 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa A

Czarni Gorzyce przegrali wyjazdowe spotkanie z LKS Gamów 3:2. To już trzecia porażka ekipy z Gorzyc.

W spotkanie lepiej weszli goście. W 27. minucie Jacek Bażan uruchomił na prawym skrzydle Daniela Durkę, ten dośrodkował płasko w pole karne, gdzie nadbiegał Daniel Burzyński, który silnym uderzeniem z 5 metrów nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Już w 34. minucie padło jednak wyrównanie – błąd defensora i bramkarza Czarnych, którzy na granicy pola karnego sobie wzajemnie przeszkadzali w wybiciu piłki – wykorzystał Rafał Binczyk, kierując piłkę do pustej bramki. W 53. minucie Dawid Rzodeczko wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego i było 2:1 dla gospodarzy. W 70. minucie w dość kuriozalnych okolicznościach padło wyrównanie. Dośrodkowanie z lewej strony przejął bramkarz gospodarzy, ale mając już w rękach piłkę, zupełnie niespodziewanie wypuścił ją pod nogi Roberta Świerczka, który bez problemu skierował ją do bramki. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy w 74. minucie „rozklepali” defensywę Czarnych, a Michał Gieroń potężnym uderzeniem z 16 metrów nie dał szans golkiperowi gości.

LKS Gamów – Czarni Gorzyce 3:2

Bramki: Binczyk (34.), Rzodeczko (53.), Gieroń (74.) - Burzyński (26.), Zając (70.)

Skład Czarnych: Paloc, Durka, Popek, Siedlaczek, Zając, Ochyj, Łuksiak, Bugla, Bażan, Burzyński, Świerczek. Rezerwowi: Pałyga, Wala, Smolnik, Tanżyna, Hernik, Lamczyk T. Trener

• Numer: 35 (720)
  • Data wydania: 02.09.14